Czy wiesz jak szybko zrobić nalewki z wódki? Większość ludzi myśli, że nalewka z wódki to skomplikowany proces, który zajmuje czas, ale jeśli jesteś początkujący to zrobienie nalewki będzie bardzo proste. Oto 3 proste sposoby, które sprawią, że Twoje domowe nalewki będą łatwe i szybkie.

Dodaj 1 szklankę wódki i 2 szklanki wody na patelni i podgrzewaj przez 15 minut. Dodaj 3 laski cynamonu, 2 strąki zielonego kardamonu, 2 goździki, 3 kawałki anyżu gwiazdkowego, 1 kawałek imbiru i 2 kawałki galangalu. Gdy płyn ostygnie dodaj 2 łyżki miodu i pozostaw na 4 dni. Alkohol odparuje i otrzymasz nalewkę.

Dodaj 3 części wódki do 1 części olejków eterycznych. Pozostaw na 7 dni i codziennie wstrząsaj. Alkohol odparuje i otrzymasz nalewkę.

Dla szybszej metody użyj wódki i wody. Dodaj 3 części wódki do 1 części olejków eterycznych. Pozostaw na 7 dni i codziennie wstrząsaj. Alkohol odparuje i otrzymasz nalewkę.

Wnioski:

Tak więc, jeśli jesteś początkującym to te 3 proste sposoby pomogą Ci zrobić nalewki w prosty i łatwy sposób. Nalewki te są łatwe do wykonania, mają dobry smak i możesz je przechowywać przez dłuższy czas. Możesz ich używać do robienia różnych ziołowych remediów i mogą leczyć różne choroby i dolegliwości.