Kochać czy nienawidzić pizzę, pytanie brzmi: jak ją jeść? Niektórzy ludzie po prostu uwielbiają jeść pizzę, ale niektórzy nie lubią jej jeść. Powiedziałbym, że ci, którzy ją kochają i jedzą ją taką, jaka jest, są prawdziwymi miłośnikami pizzy.

Ci, którzy jej nienawidzą i próbują ją zmienić, nie są prawdziwymi miłośnikami pizzy. Nie lubią jeść pizzy, bo jest zbyt pyszna, nie smakuje im, ale nie wiedzą jak ją zmienić.

Niektórzy ludzie uwielbiają jeść pizzę, ponieważ wiedzą, że jedzenie pizzy jest częścią ich życia i żyją pełnią życia. Inni mogą być tymi, którzy nie lubią pizzy, ale starają się ją zmienić, ponieważ nie jest dla nich dobra.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy kochają pizzę i jedzą ją tak jak jest, to nie mówię, że nie jesteś prawdziwym miłośnikiem pizzy. Ale jeśli próbujesz uczynić ją inną poprzez dodanie sera, pomidorów i dodatków, aby uczynić ją wyjątkową i nową, to nie jesteś prawdziwym miłośnikiem pizzy.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy nie lubią pizzy, to nie mówię ci, żebyś ją jadł, ale po prostu powiedz, że musisz spróbować uczynić ją inną, inaczej nie będzie smakować.

Wnioski:

Jestem pewien, że zrozumiesz, co mam na myśli, kiedy mówię, że nie powinieneś próbować zmieniać pizzy, aby była inna. Trzeba po prostu jeść ją taką, jaka jest. Jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem pizzy, to na pewno będziesz próbował ją zmieniać.

Ale jeśli nie lubisz jej jeść, to musisz sprawić, by była inna. Jeśli nie lubisz jej, to musisz ją zmienić, inaczej nie będzie smakować i nie będziesz czerpał przyjemności z jej jedzenia.