Pizza jest jednym z pysznych artykułów spożywczych, które każdy uwielbia jeść. Może być podawana jako przystawka, danie główne lub deser. Istnieje tak wiele odmian pizzy, które można zamówić i cieszyć się nimi. Ale jeśli chcesz zrobić pizzę w domu to musisz zwrócić uwagę na składniki, które są potrzebne do zrobienia idealnej pizzy.

Pizza składa się z ciasta, sosu i dodatków. Aby zrobić ciasto, musisz zmieszać mąkę, drożdże, sól, cukier i ciepłą wodę. Następnie należy je porządnie zagnieść, aż powstanie gładkie ciasto. Po wyrobieniu ciasto stanie się puszyste. Po tym czasie włóż je do lodówki na 10-15 minut.

Następnym krokiem jest przygotowanie sosu. Możesz użyć dowolnego rodzaju sosu. Ja zaproponuję Ci sos pomidorowy lub czerwony. Przełóż przecier pomidorowy na patelnię i dodaj kilka przypraw. Dobrze wymieszaj i pozwól mu się zagotować.

Toppings są kluczem do zrobienia najlepszej pizzy. Możesz dodać dowolne polewy zgodnie ze swoim gustem. Możesz dodać ser, pepperoni, szynkę, anchois, oliwki, pieczarki, cebulę, czosnek i zioła.

Teraz nadszedł czas na przygotowanie ciasta. Po tym weź ciasto i umieść je na podstawie. Następnie dodaj sos na wierzchu. Następnie możesz dodać dodatki. Gotuj pizzę w rozgrzanym piekarniku przez 10 do 15 minut.

Teraz nadszedł czas na podanie pizzy. Możesz ją podać z chlebem lub zjeść bezpośrednio. Ale jeśli nie masz czasu, aby zrobić pizzę, to możesz również pójść na dostawę pizzy.

Wnioski:

Pizza jest jednym z ulubionych artykułów spożywczych, a powodem tego jest jego łatwa metoda gotowania. Ten przepis pomoże Ci zrobić doskonałą pizzę w Twojej własnej kuchni.

Słowa kluczowe: Jak zrobić pizzę bez noża do pizzy